czwartek, 4 sierpniaBaza Zabawy

Kraina lodu 3 – Zabawa dla dzieci

Kraina lodu 3 – Zabawa dla dzieci

 

Organizacja przyjęcia dla dzieci może być czasem skomplikowana i stresująca w szczególności jeżeli chodzi o urodziny tematyczne, a w tym przypadku o urodziny w stylu Krainy Lodu 3. Dekoracje, ozdoby czy jedzenie powinno być w kolorach niebieskim, białym i srebrnym.

  • Sztuczny śnieg

Meble, stół czy podłogę można obsypać sztucznym śniegiem, który z łatwością wykona każdy w domu. Do jego wykonania należy użyć pianki do golenia i sody oczyszczonej. W misce należy zmieszać piankę i sodę aż do uzyskania konsystencji przypominającej śnieg, po czym włożyć do lodówki. Chwilę przed przyjęciem należy posypać wybrane miejsca.

  • Płatki śniegu

Kolejną prostą dekoracją będą płatki śniegu z papieru. Należy wyciąć na białym papierze różne wzory śnieżynek i rozwiesić w całym pomieszczeniu, gdzie będą odbywały się urodziny.

  • Zaproszenia

Razem z dzieckiem przygotujcie samodzielnie zaproszenia informując gości, że to przyjęcie tematyczne. Może któreś dziecko będzie chciało przebrać się za bohatera Krainy Lodu 3.

  • Plakaty, girlandy i balony

Na rynku jest bardzo duży wybór dekoracji. Plakaty i balony najlepiej zakupić już gotowe i rozwiesić na drzwiach czy ścianach. Jeżeli nie będzie balonów z motywami wystarczy, że zakupisz niebieskie i białe, a same wtopią się w tematykę urodzin.

  • Ozdobny stół

Zastawa powinna pasować kolorystycznie do całej dekoracji. Każdy element wystroju powinien nawiązywać do motywu imprezy: obrus, kubki, talerze, serwetki, sztućce, słomki do napojów, stroiki, figurki.

  • Urodzinowa piniata

Dzieci uwielbiają piniatę. Jeżeli nie chcesz kupować to wykonaj samodzielnie w domu. Z kartonu wykonaj dowolną firurę (płatek śniegu, gwiazda, serce) i owiń papierem. Udekoruj wstążkami i plakatami z Krainy Lodu 3.

  • Przebranie

Chyba każdy się zgodzi z tym, że trafionym pomysłem będzie przebranie jubilata za postać z Krainy Lodu 3. Najlepiej wybrać odpowiedni kostium z dzieckiem, żeby było zadowolone z przebrania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.