Własnoręczny prezent na Dzień Matki – przygotuj voucher

Własnoręczny prezent na Dzień Matki – przygotuj voucher

Dzieci często nie dysponują własnym budżetem, a nawet jeśli ich świnka jest pełna, wszyscy rozumiemy, że nauka hojności to niełatwy proces. I jeśli tata się specjalnie nie postara, to pozostaje rysunek lub inny własnoręczny prezent na Dzień Matki. Samodzielny wyrób będzie zawsze dla mamy miły. Proponuję dodać do niego kupony lub voucher na „usługi” dziecka. Mama będzie mogła zrealizować je w dowolnym momencie. Dzień słodkeigo lenistwa, dzień mówienia mamie TAK, kawa i ciacho, ulubiony film mamy i wybrane danie z restauracji to tylko przykłady tego, co dzieko może zaoferować mamie w prezencie. Niektóre rzeczy jest w stanie zrobić samo, a inne z pomocą kogoś dorosłego.

Nie masz drukarki? Możesz wykonać z dzieckiem takie kupony na kartkach bloku, ozdabiając dowolną techniką.

Pobierz gotowe wzory kuponów w wysokiej rozdzielczości:

własnoręczny prezent na dzień matki DIY
własnoręczny prezent na dzień matki DIY
kupony dla mamy diy

Pobierz gotowe wzory voucherów w wysokiej rozdzielczości:

własnoręczny prezent na dzień matki DIY
voucher dla mamy diy

Miał to być własnoręczny prezent na Dzień Matki, a to przecież dzieło drukarki… Oczywiście chodzi tu o samodzielne wykonanie przysług i osobiste zaangażowanie w to dzieci.

Pobierz gotowe wzory voucherów i kuponów. Wydrukuj je najlepiej na grubszym papierze i umieść przed wręczeniem w ładnej kopercie. Trzeci wzór ma wyłącznie wolne miejsca na wpisanie waszych pomysłów. Na voucherze wpisujemy tylko jedną wymyśloną z dzieckiem „usługę”. Te materiały zostały opracowane na stronie www.canva.com. Możecie je tworzyć tam samodzielnie. Jednak jeśli nie macie czasu, albo nie znacie się na takich rzeczach skorzystajcie z moich gotowców.

To był prezent na Dzień Matki DIY. Zobacz również 5 propozycji na prezenty motywujące dziecko do aktywności na dworze – KLIKNIJ TUTAJ

Dodaj komentarz