czwartek, 6 czerwcaBaza Zabawy

Promocje na kolonie i obozy. Wypoczynek dziecka nie musi zrujnować domowego budżetu!

Promocje na kolonie i obozy. Wypoczynek dziecka nie musi zrujnować domowego budżetu!

Wysoka inflacja, raty kredytów i pogarszająca się sytuacja gospodarcza – to główne powody, dla których wiele osób w tym roku zrezygnuje z letniego wypoczynku. Niestety, dotyczy to również dzieci i młodzieży, których rodziców nie stać na sfinansowanie zorganizowanego wyjazdu. Z pomocą przychodzą biura specjalizujące się w turystyce dziecięcej i młodzieżowej, które właśnie ogłaszają świetne promocje na kolonie i obozy. Sprawdź, ile można w ten sposób zaoszczędzić.

Do kilkuset złotych rabatu na jednej rezerwacji

W ramach promocji na kolonie i obozy organizatorzy z reguły oferują rabaty kwotowe. Ich wysokość jest uzależniona od takich czynników, jak rodzaj imprezy, termin, długość pobytu oraz miejsce docelowe.

W okresie naprawdę dobrej promocji rodzice mogą się spodziewać obniżki na poziomie do kilkuset złotych na pojedynczej rezerwacji. Taki rabat jest dobrym powodem, aby przynajmniej rozważyć zafundowanie dziecku wakacyjnego wypoczynku w atrakcyjnym miejscu, podczas którego solidnie odpocznie przed kolejnym rokiem szkolnym.

Dodatkowe rabaty dla rodzeństwa

Ciekawostką, o której nie wszyscy rodzice wiedzą, jest fakt, że organizatorzy wyjazdów wakacyjnych dla dzieci często oferują rabaty przy złożeniu rezerwacji dla rodzeństwa. Obniżka zwykle sięga kilkudziesięciu złotych, co jest już pewną ulgą dla domowego budżetu – można przeznaczyć te pieniądze na przykład na kieszonkowe dla kolonistów/obozowiczów.

Szukasz tańszego wyjazdu dla dziecka? Wybierz odpowiedni termin

Jeśli nawet promocyjna cena obozu czy kolonii jest dla Ciebie odrobinę za wysoka, to zawsze możesz skorzystać ze sprawdzonego sposobu na dodatkowe oszczędności. Mamy oczywiście na myśli wybór odpowiedniego terminu.

Z reguły najtańsze są wyjazdy organizowane w ostatnich dwóch tygodniach sierpnia. Poszukaj również propozycji krótszych, 7-dniowych kolonii czy obozów, które są już dostępne nawet na przeciętną kieszeń.

Gdzie szukać najlepszych promocji na kolonie i obozy?

W poszukiwaniu korzystnych ofert wyjazdów wakacyjnych dla dzieci i młodzieży zajrzyj na stronę internetową Kogis. To renomowany, doświadczony organizatory kolonii i obozów, w którego ofercie znajdziesz aż kilkadziesiąt różnych imprez tematycznych dla dzieci w wieku od 5-6 do 18 lat.

Kogis organizuje m.in. obozy i kolonie:

  • Sportowe;
  • Taneczne;
  • Jeździeckie;
  • Survivalowe;
  • LEGO;
  • Minecraft;
  • Harry Potter;
  • RPG;
  • Paintballowe;
  • Żeglarskie;

To tylko wycinek oferty Kogis. Jesteśmy przekonani, że wspólnie z dzieckiem znajdziecie coś, co przypadnie pociesze do gustu, dzięki czemu spędzi świetny wakacyjny czas poza domem, ładując baterię po trudach roku szkolnego.

Z aktualnymi promocjami na kolonie i obozy Kogis zapoznasz się na stronie https://www.kogis.pl/promocje/.

Dlaczego Kogis?

Szukając wakacji dla dziecka prawdopodobnie zdarzyło Ci się natrafić na pozytywne opinie o Kogis. Rodzice wysoko oceniają tego organizatora, co wynika przede wszystkim z jego wieloletniego doświadczenia, doskonałej kadry wychowawców oraz szerokiej oferty obozów i kolonii w atrakcyjnych cenach.

Kogis organizuje imprezy wakacyjne dla dzieci i młodzieży nad morzem, w górach czy nad jeziorem, w wysokiej klasy ośrodkach, również z prywatną plażą. Zwróć uwagę na bogaty program wyjazdu, często obejmujący już atrakcyjne wycieczki w cenie pobytu. Dodatkowym atutem Kogis jest to, że wyjazdy odbywają się z wielu polskich miast, również mniejszych, dzięki czemu rodzice unikają konieczności dalekiego podwożenia dziecka na miejsce zbiórki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *