poniedziałek, 27 listopadaBaza Zabawy

DIY dla dzieci. 5 pomysłów, które pobudzą kreatywność

DIY dla dzieci. 5 pomysłów, które pobudzą kreatywność

Dziecięca wyobraźnia nie ma granic. Najmłodsi potrafią wyczarować coś z niczego i zazwyczaj nie potrzebują do tego żadnych zabawek. Mimo to nic nie stoi na przeszkodzie, aby wspierać pomysłowość dziecka zestawami LEGO® stworzonymi z myślą o małych kreatorach. Poznaj 5 rodzajów zabawek artystycznych LEGO® DOTS i wybierz te, które będą idealnie pasować do zainteresowań Twojego dziecka.

Lego Infografika

Ozdobna naszywka dla fana modowych trendów

Widzisz, że Twoja pociecha lubi wyrażać siebie za pomocą ubrań i dodatków? Podaruj swojej córce lub synowi przestrzeń do demonstrowania swoich pomysłów. Elastyczna naszywka LEGO® DOTS to niewielki gadżet, który z daleka da znać innym, kto czuje trendy.

Dołączony do płytki zestaw kolorowych koralików pozwoli Twojemu dziecku stworzyć nieograniczoną ilość wzorów. Kolorowy kwiatek, zaczepny uśmieszek lub podobizna bajkowego bohatera podkręci każdą szkolną stylizację.

Nalepka – dekoracja i sposób na nudę

Chcesz podarować swojemu dziecku gadżet LEGO, który będzie mogło zabrać wszędzie? Wybierz nalepkę LEGO® DOTS z płytką 8 x 8 wypustek, a Twoja pociecha już nigdy nie będzie się nudzić. Wytrzymała nalepka łatwo przyklei się do każdej gładkiej i twardej powierzchni. Ponad 90 kolorowych płytek to mnóstwo możliwości twórczej ekspresji. Dzięki nalepce LEGO® DOTS nowy styl zyska ulubiony notes, etui do smartfona, organizer na biurko lub teczka na prace plastyczne. Wystarczy kilka minut, by zmienić wzór na coś zupełnie nowego i zająć myśli w trakcie długiej podróży lub nudnej lekcji.

Kolorowe zawieszki do wspólnej zabawy

Chcesz zająć czas rodzeństwu? Spodziewacie się odwiedzin kolegów lub kuzynów? Zamów Megazestaw Zawieszek LEGO® i stwórz przestrzeń do wspólnej kreatywnej zabawy. Kolorowe płytki, literki i ikonki dają ogrom możliwości do wyrażania dziecięcych pomysłów. Urządź najmłodszym konkurs na najbardziej kreatywną zawieszkę lub ustal motyw przewodni kolejnej zabawy. Dodatkowa motywacja będzie pobudzać dzieciaki do działania. Gotowe breloczki będą świetnie pasować do każdej torby lub szkolnego plecaka.

Personalizowana skrytka na dziecięce skarby

Twoja pociecha lubi trzymać swoje gadżety w jednym miejscu? Zaskocz ją pojemnikiem na dziecięce skarby LEGO® DOTS. Niewielkie pudełko z motywem uroczej pandy to dekoracja pokoju malucha, która za każdym razem może wyglądać zupełnie inaczej. Zachęć swoje dziecko do dodania małej pandzie kolorów i ozdobienia personalizowanego pudełeczka na wiele kolorowych sposobów. Główka pandy otwiera się od góry, dzięki czemu mały artysta będzie mógł ukryć najcenniejsze skarby przed ciekawskim wzrokiem rodzeństwa lub kolegów.

Zestaw z jednorożcem – obowiązkowy punkt każdego przyjęcia

Twój mały konstruktor zażyczył sobie imprezę z motywem jednorożców? Urządź przyjęcie z kreatywnym zestawem rodzinnym LEGO® DOTS. Klockowa girlanda doskonale ozdobi miejsce imprezy, a tablica ogłoszeń obwieści wspaniałą nowinę wszystkim domownikom. Pojemniczek w kształcie jednorożca to kreatywna skrytka na mały upominek, która sama w sobie również sprawi wielką frajdę. Jednym z punktów tej tematycznej imprezki może być tworzenie personalizowanych bransoletek. Dzięki własnoręcznie wykonanej biżuterii dzieciaki na długo nie zapomną, jak ciekawie spędziły czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *