Jak naprawić strzałki NERF? Poznaj mega prosty patent!

Jak naprawić strzałki NERF? Poznaj mega prosty patent!

Poznaj prosty sposób, jak naprawić strzałki NERF? Są pogięte, wypadają same z wyrzutni, zacinają się, nie chcą latać…? Nie martw się, jest patent na przywrócenie ich do użyteczności!

NERF to wyrzutnie piankowych strzałek i jedna z najpopularniejszych na rynku zabawek. Choć przypomina różnego rodzaju pistolety, strzelby i karabiny, to moim zdaniem nie narzuca użytkownikom militarnego charakteru. Poprzez kształt, kolorystykę oraz samą kampanię reklamową, firma Hasbro stara się przedstawiać zabawkę, jako wyrzutnię o cechach sportowych, nawiązującą raczej do paintballa.

Super zabawka… Gdyby nie te strzałki.

W naszym domu wyrzutnie NERF są jednymi z ulubionych zabawek. Niestety piankowe strzałki dość szybko potrafią zniszczyć się podczas zabawy. Zarówno te oryginalne, jak i tańsze odpowiedniki, po pewnym czasie odkształcają się. W efekcie czego wysówają się samoczynnie z wyrzutni lub latają na małą odległość. Pozostaje kupno nowych strzałek, zabawa z samymi wyrzutniami i strzelanie na niby, albo…

Jak naprawić strzałki NERF przy pomocy suszarki do włosów?

jak naprawić strzałki nerf?

Zrób wstępna selekcję strzałek. Wybierz te, które sprawiają problemy. Spośród nich usuń porwane i z pourywanymi główkami. Tych strzałek niestety nie uda się już uratować. Pozostałe połóż na blachę do pieczenia lub do miski. Ogrzewaj je suszarką do włosów z odległości ok 20 cm, przez 30 sekund. Pozostaw je tak do całkowitego ostudzenia. Pod wpływem temperatury strzałki powinny wrócić do swojego oryginalnego kształtu i znów działać prawidłowo. Jeśli któreś nadal nie działają, to spróbuj czynność powtórzyć. Większość strzałek NERF uda się naprawić w ten sposób nawet kilkukrotnie.

Mam nadzieje, że udało się wam naprawić wasze strzałki NERF!

Zobacz, co jeszcze oprócz NERFA możesz dać dziecku, by zachęcić je do aktywności na świeżym powietrzu!

Dodaj komentarz