3 zabawki Minecraft do druku i zabawy

3 zabawki Minecraft do druku i zabawy

Twoje dziecko jest fanem tej kanciastej gry? Będzie zachwycone, jeśli przygotujesz dla niego akcesoria do zabawy Minecraft w realu! Świecącą pochodnię, kilof i miecz możesz wykonać w prosty sposób na bazie kartonu. Pobierz za darmo gotowe wzory tych minecraftowych przedmiotów do druku. Następnie przygotuj zabawki zgodnie z instrukcjami poniżej. Gadżety te nadają się też świetnie na urodziny w stylu minecraft, o których piszę w innym artykule – KLIK TUTAJ

zabawy minecraft

Wzory przedmiotów Minecraft do druku:

Pochodnia, która świeci

Zanim przejdziemy do zabawy minecraft czeka nas odrobina prac plastycznych… Pobierz i wydrukuj wzór pochodni. Wytnij go, pozaginaj i sklej brzegi. Nie sklejaj tylko górnego otworu. Umieść w środku niewielką latarkę lub przyklej taśmą przy górnym otworze, jakąś małą zabawkę ze światełkiem led. Otwór przez który wkładasz latarkę możesz zakleić tymczasowo taśmą klejącą

pochodnia majkraft
urodziny minecraft
pochodnia majkraft

Kilof i miecz

Po wydrukowaniu wybranych wzorów, wytnij je. Wycięte elementy przyłóż do kartonu i odrysuj. Przy pomocy nożyka tapicerskiego wytnij kartonowy wzór tak, aby stanowił jedną całość. Przyklej (najlepiej z dwóch stron) wycięte wydruki.

minecraft do wydruku
minecraft do druku
minecraft do druku

Fani zabawy w Minecraft, dzięki tej propozycji mogą odpocząć od świata wirtualnego, nie rozstając się jednocześnie z ulubioną zajawką!

Jeśli podobają Ci się moje propozycję i chcesz dostawać powiadomienia o nowych pomysłach, to polub mój fanpage na Facebooku!

Dodaj komentarz